Студенти Національного університету ДПС України отримали сертифікати користувачів комп’ютерною програмою «M.E.Doc IS» та програмним комплексом «Фінанси без проблем»

19 листопада в Національному університеті ДПС України у рамках укладених угод про співпрацю з провідними компаніями-розробниками програмного забезпечення для автоматизації обліку відбулося офіційне вручення сертифікатів міжнародних зразків студентам, які пройшли навчання й успішно склали іспит з володіння знаннями та вміннями практичного використання програмного продукту «M.E.Doc IS» і програмного комплексу «Фінанси без проблем».
На урочистому заході були присутні: заступник директора корпорації «Інтелект-Сервіс» Н.В. Орлова, директор компанії «Хакерс Дизайн» Г.М. Овруцький, проректор з навчально-виховної роботи М.М. Касьяненко, керівник робочої групи з реалізації концепції інноваційного розвитку університету В.О. Осмятченко, декан обліково-економічного факультету Н.П. Мацелюх, заступник декана обліково-економічного факультету з наукової роботи Ю.І. Мискін, завідувач кафедри бухгалтерського обліку Є.Ю. Шара.
На заході було вручено 45 сертифікатів користувачів комп’ютерною програмою «M.E.Doc IS» і 22 сертифікати користувачів програмного комплексу «Фінанси без проблем».
Крім того, за результатами обговорення шляхів подальшої співпраці були окреслені такі висновки:
1) вважати практику вивчення програмних продуктів з ведення обліково-аналітичної роботи на спеціально організованих курсах вдалою;
2) організувати систематичне проведення курсів з вивчення комп’ютерної програми «M.E.Doc IS» та програмного комплексу «Фінанси без проблем»;
3) інтегрувати ІТ-технології в існуючі магістерські програми і відкрити магістерську програму «Управління інформаційними ресурсами обліку»
ФОТО за адресою:
">http://asta.edu.ua/8-novini/738-studenti-natsionalnogo-universitetu-derzhavnoji-podatkovoji-sluzhbi-ukrajini-otrimali-sertifikati-koristuvachiv-komp-yuternoyu-programoyu-m-e-doc-is-ta-programnim-kompleksom-finansi-bez-problem

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code