СТУДЕНТСЬКЕ КАФЕ “ІНТЕРНЕТ”

Підтримай студентські ініціативи! Замовляй через інтернет! Оперативна доставка. Якісне харчування. 

 

Запорука здоров’я – правильне харчування. Саме тому на базі університету створено студентське кафе «Інтернет». Від того, наскільки правильно і якісно організовано харчування студентів, залежить якість їхньої навчальної діяльності.

В меню кафе, на відміну від інших подібних закладів харчування в межах університету, основна візітівка – це пельмені та вареники з різноманітними начинками. Адже ці страви є корисними для організму, дуже смачними, свіжими (готуються після замовлення) і головне – це наша українська рідна кухня.

i6

Страви з кафе можна замовити через інтернеті чи по телефону. Тому, якщо студент зголоднів і не має можливості, часу відвідати кафе, кафе завітає до Вас. Затишний інтер’єр, просторий зал без сигаретного диму, швидке і якісне обслуговування, широкий асортимент страв справжньої домашньої кухні за доступними цінами – створюють прекрасну атмосферу і особливий настрій для зустрічей, спілкування і харчування всіх, хто працює і навчається в Національному університеті ДПС України.

i2

Студентське кафе «Інтернет» знаходиться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації на першому поверсі.

Графік роботи кафе: Понеділок – Пятниця з 8:00 до 18:00.

i5

Мистецтво вести здоровий спосіб життя необхідне і доступне кожному студентові для покращення свого здоров’я і отримання гідної професії