НАУКОВІ ТА КОМУНІКАТИВНІ ЗАХОДИ

Організовуємо та проводимо конференції, круглі столи, форуми, семінари, тренінги. Замовляйте!

 4

Рада молодих вчених Національного університету ДПС України регулярно проводить науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, інтернет-конференції. Останні проведені заходи – «Україна в нових реаліях: економічні проблеми та перспективи розвитку», «Стратегія розвитку України». Результат – розроблення спільних науково обґрунтованих пропозицій до розробки та розвитку стратегії України, як в економічному так і в політичному, соціальному, екологічному і культурному аспектах.

Рада молодих вчених Національного університету ДПС України має на меті регулярно проводити заходи вищеперерахованих наукових форматів на актуальні, назрілі суспільно-проблемні теми.

Усвідомлюємо, що результат роботи конференції може бути продуктивний лише тоді, коли на ній присутні представники всіх зацікавлених сторін у вирішені обраної для обговорення проблеми, практикуємо запрошувати до участі у заходах студентів, викладачів, професорів, аспірантів, бізнесменів і політиків, громадських діячів та працівників культури, державних службовців та безробітних.

2

Кожен суб’єкт, який хотів би обговорити проблеми, що виникли в процесі введення бізнесу з науковцями, тепер має таку можливість. Звертайтеся до РМВ і ми Вам в цьому допоможемо.

Крім того, ми можемо взятися за організацію Вашого наукового чи комунікативного заходу, маючи досвід, інтелектуальних та кадровий потенціал.