ВЕЛОПРОКАТ

Дешевий студентський велопрокат – це зручно, приємно, корисно!

        top

Деякі люди в пошуках шляхів здорового способу життя пробують різні методи оздоровлення, починаючи від народних, закінчуючи медикаментозними, відвідують фітнес-клуби і басейни, займаються йогою або очищають організм. А є категорія людей, яким для підтримки здоров'я вистачає простого — їзди на велосипеді.

1412307924_8843710-r3l8t8d-800-clooney-bikeВелосипед — це не просто засіб пересування. Виявляється, він може принести неоціненну користь здоров'ю! Адже їзда на цьому залізному коні – це відмінне аеробне навантаження. Регулярне катання на велосипеді зміцнює м'язи ніг, підвищуючи їх витривалість, покращує роботу серцево-судинної і дихальної систем. Під час тривалих велосипедних прогулянок наші легені змушені працювати в повну силу, а кров збагачується киснем, поступаючи в мозок та інші органи.

e327b7311e9c84bae4debcbed4b7c894_znamenitosti_na_velosipedakh_16Їзда на велосипеді так само корисна, як і біг, але ще і приносить більше задоволення. Звичайно, в будь-якому спортивному залі можна знайти велосипедний тренажер, але хіба можна порівняти монотонні рухи на місці з їздою по лісу, парку, за містом… Велоспорт допомагає скидати зайві кілограми. Але для ефективного результату займатися потрібно щодня не менше 45 хвилин. При катанні на велосипеді спалюється велика кількість жирів в області стегон. При цьому треба тренуватися між прийомами їжі, а не відразу після їжі або перед нею. А для кращого результату в раціон повинна входити низькокалорійна їжа.

4302065_ebe73f81Ті, хто катається на велосипеді, знає, наскільки корисно таке заняття для загального емоційного стану. Велотренування зміцнюють нервову систему, проблеми і нав'язливі думки відступають на задній план, людина відволікається від повсякденних турбот, поліпшується настрій і з'являється заряд енергії, знімається стрес.
656a4Дивно, але навіть для зору корисна їзда на велосипеді. Під час їзди доводиться часто дивитися вдалину і фокусувати зір на далеко розташованих предметах, що тренує очний м'яз і знижує ризик розвитку короткозорості.

bicycle1-210712 (1)Також є інші види застосування велосипедів такі як: романтичні прогулянки, виїзд на природу, рибалку з друзями, екскурсія почесними та краєзнавчими місцями …

Загалом, ловіть моменти, і нехай їзда на велосипеді зміцнює ваше здоров'я, а фігуру робить красивою і підтягнутою!

OHsr_4SAhCo NX3q5oVkmYE PaD_ceftqjM

Пропоную вашій увазі найдешевший велопрокат у Київській області – свідченням цого є прайс:


Будні дні / вихідні дні
1 година – 20 грн. / 25 грн.
5 годин -50 грн. / 70 грн.
Ніч з (23:00-09:00) – 50 грн. / 70 грн.
День – 70 грн. / 99 грн.


Для того щоб забронювати необхідно звернутись за
телефоном 098-02-103-91 (Роман) та ел. пошта Hramik-1994@ukr.net