НАУКОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ЖУРНАЛ “НАША ПЕРСПЕКТИВА”

Купуй журнал – долучись до відродження України!

 

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ПРОДАЖУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-АНАЛІТИЧНОГО ЖУРНАЛУ
«НАША ПЕРСПЕКТИВА»


Видання висвітлює широке коло актуальних проблем, пов’язаних з науковою діяльністю, інформує про найважливіші події в науковому житті України, містить поради молодим науковцям, наукові та науково-популярні статті про різні аспекти розвитку особистості науковця та науково-педагогічного працівника, а також пізнавальні матеріали культурно-історичної тематики.

Nasha-perspektyva-BANNER-OGOLOSHENNYA-784x1024На сторінках журналу Ви, зокрема, знайдете цікаві інтерв’ю з Лілією Гриневич, Максимом Стріхою, Богданом Гаврилишиним, Василем Шклярем, Ларисою Івшиною та іншими видатними особистостями, дізнаєтесь про діяльність Ради молодих учених при МОН України, обласних РМВ України, рад молодих вчених різних вишів та НДІ, зможете прочитати надзвичайно цікавий цикл статей доктора Олександра Жураковського (наукового співробітника Гарвардського університету) про різні аспекти системи освіти і науки в США та Великобританії, статті про наукометричні бази та індекси цитування та багато інших цікавих матеріалів.

У Вас є можливість придбати номери науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» у друкованому вигляді у низці книгарень або оплатити за доступ для перегляду електронної версії журналу на його сайті.

Онлайн-доступ до номерів журналу «Наша перспектива» можна придбати на сторінці ПРИДБАННЯ з використанням як електронних платіжних систем, так і через банківські відділення. АБСОЛЮТНО ВСІ кошти отриманні від реалізації друкованих номерів журналу та онлайн-доступу до їх електронних версій використовуються виключно на оплату поліграфічних послуг з друку наступних номерів.

5Lm_uzseOMEcollage2З питань придбання друкованих номерів журналу також звертайтесь до головного редактора за контактами наведеними на сайті журналу.
Сподіваємось, що на сторінках журналу «Наша перспектива» Ви знайдете багато корисного і цікавого для себе.


Контактна інформація:
Інтернет-сайт журналу «Наша перспектива»
Сторінка журналу у Facebook
Відеоролик про номери журналу для молодих вчених «Наша перспектива»


Адреса редакції для листування: 
79070, м. Львів, а/с 7374.
e-mail: nasha.perspektyva@gmail.com

http://www.perspektyva.in.ua


Творімо УКРАЇНСЬКУ перспективу разом!


З повагою головний редактор журналу, Чубай Володимир

P01-10-2014W_1 P02-11-2014W_1 P03-12-2014 P04-01-2015 P05-02-2015W P06-03-2015W P07-04-2015W P08-09-05-06-2015W P10-11-(07-08)-2015W