АКАДЕМІЯ CISCO. СЕРТИФІКАЦІЙНІ КУРСИ CCNA.

Cтань специалістом по мережевим  технологіям!

Cisco-study-2СISCO-ЛОГО-1Cisco-study-1

ЧОМУ СISCO ПОТРІБНО САМЕ ВАМ !

Міжнародна компанія Cisco Systems є світовим лідером в області інфокомунікаційних технологій, що радикально змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Cisco відома своїми розробками телекомунікаційного устаткування і наданням клієнтові комплексного рішення при організації мережевої інфраструктури за напрямками: мережі передачі даних, спільна робота, а також центри обробки даних і віртуалізація. 

Компанія створила багаторівневу розгалужену освітню систему сертифікації інженерів з комп'ютерних мереж. Завдяки тому, що складання контрольних іспитів у цій системі дає можливість перевірити знання не тільки продукції Cisco, а й знання інфокомунікаційних технологій і протоколів, багато організацій, що  працюють на мережевому обладнанні інших фірм, визнають цінність професійних сертифікатів Cisco.
images-10З 2008 року при НУДПСУ функціонує Мережева академія Cisco (Cisco Networking Academy Program), навчальна програма інтегрована в курси підвищення кваліфікації ІТ – працівників середньої та вищої ланки ДФСУ (ДПАУ, ДПСУ). З 2012 року дана програма інтегрована в навчальну дисципліну  підготовки бакалаврів за напрямом «Комп’ютерні науки».

Заняття на курсах ведуть підготовлені у регіональних академіях Сisco інструктори. 
Слухачі реєструються на сайті Сіsco і мають доступ до широкого спектру навчально-методичного забезпечення.

images-6 images-1 images-3

ПЕРЕВАГИ КУРСУ

Курси «Сертифікований CISCO специаліст по мережевим  технологіям (ССNA)» забезпечують слухачам:
–    доступ до мультимедійних онлайнових курсів,
–    онлайн-тестування,
–    лабораторні заняття на мережевому обладнанні у лабораторії в НУДПСУ,
–    при успішному завершенні курсу отримання сертифікату-ваучера на суттєві знижки (від 50 до 70 %) для складання іспитів у міжнародних центрах сертифікації.
–    консультації та підтримку викладачів, а також підготовку студентів до іспитів на отримання промислових сертифікатів.
–     сприяння влаштуванню на роботу !

  
Весь курс ССNA складається із двох частин (курсів):

1) Технології  глобальних та безпровідних мереж (ССNA 1-2) – 120 годин (5-7 тижнів навчання). Вартість 2000 грн.
2) Основи маршрутизації, комутації та проектування корпоративних мереж (ССNA 3-4) – 160 годин (6-8 тижнів навчання).
Вартість 2600 грн.

images-8IMAG0313images-2

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ МЕРЕЖЕВИХ АКАДЕМІЙ

Детальніше про програму та зміст курсів можна ознайомитись  тут : http://tc.nusta.com.ua/ciscola.htm

Сайт регіональної Академії Сisco при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, з якою співпрацює наша Академія і де наші випускники можуть стати сертифікованими інструкторами курсів  http://www.netacad.kiev.ua/index.php?id=1 

Сайт освітньої програми  Мережевих академій Сisco  http://www.cisco.com/web/learning/netacad/index.html 

CISCO-для-сайту-3Програма Мережевих Академій Cisco (Cisco Networking Academy Program) діє з 1997 року. Більше 10000 Академій в 165 країнах світу дають студентам можливість комплексного підходу до навчання, який дозволяє отримати навички використання інфокомунікаційних технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Академії Cisco є найбільшим віртуальним навчальним класом: на даний момент в Академіях одночасно навчається 1 млн. студентів.

Програма підвищує конкурентоспроможність студентів на сучасному ринку праці та надає різноманітні можливості працевлаштування в області інфокомунікаційних технологій.
Відмінною рисою нашої Академії Cisco є те, що за короткий термін Ви маєте можливість отримати як фундаментальні знання, так і практичний досвід адміністрування обладнання Cisco. При цьому лекційні заняття проводяться як очно , так і дистанційно он-лайн у зручний для вас час. Всі заняття записуються і доступні на сайті Академії для перегляду в будь-який час. Практичні заняття на устаткуванні Сisco проводяться за узгодженим розкладому  навчальній лабораторії НУДПСУ.
Тут Ви можете ознайомитись із картою сертифікацій Cisco, для того, щоб знайти свій шлях фахівця Cisco  http://edu-cisco.org/docs/cisco-roadmap/ 

images-12-2000 images-11 images-9  

Чекаємо на Вас і Ваших колег у нас на заняттях!

Ми допоможемо Вам  отримати і розвинути навички в області високих технологій.

Зрештою, технології є інструментом, і тільки ті, хто ними володіє може використати їх переваги!


Для реєстрації  на курс заповніть форму: