Лекторій НТС ННІОАУ з першокурсниками

У кожній сім’ї є свої традиції. Ось і у нашій великій дружній родині Наукового товариства студентів Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту є свої. Однією з таких традицій є проведення щорічної пізнавальної презентації для першокурсників про нашу діяльність. 


 94 91 93

Цього разу подія відбулась 17 вересня, як відомо цей захід організовано з метою зацікавлення першокурсників до діяльності в товаристві. 
Захід розпочала ведуча Гаджімагомедова Ельміра, котра теж має що розповісти про свою діяльність в НТС. Наша активістка Кісельова Олександра звернула увагу на численні наукові заходи, які проводяться в Навчально-науковому інституті обліку, аналізу та аудиту, а саме: круглі столи, науково-практичні конференції, брейн-ринги. Також Саша розповіла нам про функціонування дебатного клубу, який теж, доречі, є нашою загально університетською «традицією». 
Усі присутні мали можливість почути настнанову від заступника директора Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту з наукової роботи та міжнародних зв’язків Мискіна Юрія Ігоровича. Він побажав нам творчих ідей та плідної роботи, а також розповів більш детально про структуру товариства та особливості роботи в ньому. 
Голова НТС Войтенко Владислав представив для огляду презентацію, показав що наші студенти не тільки важливі для університету, а й для країни в цілому, адже кожен знає, що ініціативна молодь – це майбутнє нації. Найцікавішим був тест-відбір на інтелектуальну гру «Найрозумніший першокурсник», який пройшов так успішно, що ми навіть не змогли з першого разу визначити майбутніх учасників. Напевно наші «першачки» ще покажуть себе в студентському самоврядуванні. Цьому ми дуже раді, адже тепер наша наукова діяльність міцнішатиме. 
Що ж, після лекторію багато першокурсників, як і я колись, зайняли ряди «воїнів науки». Тепер ми працюватимемо у більшій команді. І завжди запрошуємо доєднатися бажаючих!

95 96

Статтю написала: Вікторія Кубай