Студенти знайомляться з програмним продуктом «Фінанси без проблем»

20 жовтня для студентів четвертого курсу Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту було проведено відкрите лекційне заняття на тему “Досвід застосування програмного продукту «Фінанси без проблем» в системі внутрішньогосподарського контролю на підприємстві” в рамках дисципліни “Інформаційні системи і технології в обліку та аудиту”.

32

Організатор даного заходу – доктор економічних наук, професор кафедри бухгалтерського обліку Осмятченко Володимир Олександрович.

Запрошеним гостем був генеральний директор корпорації “Хакерс дизайн” – Овруцький Геннадій Михайлович, який розповів студентам про роль та значення автоматизованих інформаційних систем в роботі бухгалтера XXI століття та ознайомив присутніх із програмою “Фінанси без проблем”. Було визначено, що представлена програма дає можливість: відображати всю необхідну інформацію про роботу підприємства в реальному часі; мати легкий, швидкий і чітко розмежований доступ до всієї інформації про діяльність підприємства; можливість оперативного отримання інформації, що дозволяє керівництву приймати більш зважені і обґрунтовані рішення; поліпшити ефективність роботи підприємства в цілому.


Побувавши на даному лекційному занятті, студенти не тільки ознайомились із новим програмним продуктом, а й ще раз переконались в тому, що автоматизація бухгалтерського обліку дозволяє істотно підвищити ефективність роботи підприємства та його конкурентоспроможність. Наприкінці лекційного заняття студенти мали змогу задати питання Геннадію Михайловичу та отримати відповіді на них.


Автор новини: Пентій Ангеліна Вікторівна