ПОЛЬСЬКИЙ ЖУРНАЛ “ЄВРОПЕЙСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО”

Входить до наукометричних баз

999

Шановні колеги!

Запрошуємо вас опублікувати результати своїх наукових досліджень у Міжнародному Збірнику наукових праць з відкритим доступом “Європейське співробітництво” (ISSN друкована версія: 2449-7320; ISSN електрона версія: 2449-8726)!

Збірник виходить в Польщі, в м. Варшава, 12 раз на рік в друкованому (http://clmconsulting.pl/?page_id=300&lang=uk) та електроному варіантах (http://we.clmconsulting.pl).

До публікації приймаються статті українською, російською, польською та англійською мовами. 

На сьогодні Збірник зареєстровано у таких наукометричних базах:
– Index Copernicus (детальніше);
– Citefactor indexing (детальніше);
– Google Scholar (GS);
– Національній бібліотеці Польщі (National Library of Poland) (детальніше);
– POL-index (детальніше).
Збірник орієнтований на публікацію результатів досліджень за напрямами економіки, фінансів, технічних спеціальностей, у тому числі математичного моделювання та застосування сучасних інформаційних технологій, а також за соціально-гуманітарним напрямом та юриспруденції.

До складу Наукової ради збірника на сьогодні входять фахівці найвищої кваліфікації з Польщі, Литви, Латвії, Грузії, України, Швейцарії, Німеччини, Македонії та інших країн, що забезпечує високий рівень рецензування статей та дозволяє авторам опублікувати результати власних досліджень, які будуть доступні для широкого кола науковців на міжнародному рівні.

Детальніше ознайомитись із вимогами до наукових статей можна за посиланням та на порталі Збірника “Європейське співробітництво” за посиланням  http://we.clmconsulting.pl.  

777
 https://www.facebook.com/clmcstg