У гостях у Галактики

Молодь обирає якість! Практичне навчання проводимо на фірмі!

2

26 листопада 2015 в рамках співпраці за програмою «Галактика і ВУЗи» корпорація «Галактика» провела у своєму офісі семінар для молодих вчених та магістрів з Національного університету державної податкової служби України (НУДПСУ).
На семінарі говорили про сучасні тенденції використання інформаційних технологій в обліку та аудиті, про управлінський і аналітичному аспекті. У цьому зв'язку розглядали можливості систем класу ERP і BI на прикладі продуктів корпорації «Галактика».
1Магістри, що навчаються за програмою «Управління інформаційними ресурсами обліку» Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту НУДПСУ, цікавилися вартістю ERP систем і вартістю їх впровадження. Також запитували про відмінності між системами різних виробників і переваги Галактики ERP перед конкурентними продуктами.
Крім того, під час семінару фахівці корпорації «Галактика» поділилися своїм досвідом ведення проектів автоматизації. Зокрема, розповіли про стадіях проекту, про проектних командах від замовника і від виконавця і їх ролях, про планування робіт і основних документах, в яких прописуються цілі і завдання автоматизації, роботи, терміни і кінцевий результат.
На семінарі молоді вчені та магістри НУДПСУ познайомилися з експертами корпорації «Галактика» і отримали загальне уявлення про основні напрямки діяльності IT компанії, про основні продукти і рішеннях корпорації. Надалі, під час проходження магістерської програми в університеті магістри будуть більш детально вивчати систему Галактика ERP в спеціально обладнаному для цих цілей комп'ютерному класі.
3Як розповів нам координатор проектів Ради молодих вчених, керівник магістерської програми "Управління інформаційними ресурсами обліку",  доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліково-аналітичних баз знань Володимир Осмятченко, з цього року магістерська програма розрахована на 1,5 року (досі було 1 рік). Це дає можливість ВУЗу більш якісно підготувати молодих фахівців, дати їм практичні навички роботи в різних програмних продуктах, які затребувані сьогодні ринком, а також сертифікувати студентів у компаній – партнерів ВУЗу. Завдяки такому підходу керівництва університету до навчання студентів, питання працевлаштування майбутніх фахівців на порядку денному не стоїть, оскільки роботодавці «розбирають» магістрів ще до початку їх навчання за магістерською програмою. У цьому зв'язку керівництву ВУЗу доводиться вирішувати іншу проблему: як випускати більше фахівців, щоб довести свою пропозицію до рівня попиту з боку роботодавців – кращих компаній України, готових давати місця молодим і перспективним фахівцям.

Ала Сахненко (Менеджер по зв’язкам з громадкістю Корпорації "Галактика)

http://galaktika.ua/blog/magistry-nugnsu-v-gostyah-u-galaktiki.html