Тітенко Лариса Василівна

6800

Титенко Лариса Василівна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри обліково-аналітичних баз знань Національного університету ДПС України.

Освіта:

У 1988 році закінчила Київський інститут народного господарства (нині – ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»), за спеціальністю бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності та здобула кваліфікацію економіста.

У 2005 році заочно закінчила Національний фармацевтичний університет за спеціальністю «Фармація» та здобула кваліфікацію провізора.

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» із спеціальності бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами діяльності) на тему: «Облік і аналіз виробничих запасів у фармацевтичній промисловості».

Трудова діяльність:

2015 р. – старший науковий співробітник відділу дослідження проблем протидії податковим правопорушенням НДЦПО Національного університету ДПС України.

2000-2014 рр. − голова правління ДАК «Ліки України».

2000-2005 рр. − працювала за сумісництвом на посадах старшого викладача, доцента кафедри бухгалтерського обліку в Академії державної податкової служби України.

1998-2000 рр. − заступник голови правління − директор департаменту економіки та фінансів ДАК «Ліки України».

1997-1998 рр. − головний бухгалтер ВАТ «Київоблфармація».

1994-1997 рр. − засновник Аудиторської фірми «Незалежний експерт», сертифікований аудитор.

1990-1994 рр. − викладач бухгалтерського обліку Ірпінського індустріального технікуму.

1988-1990 рр. – бухгалтер Київського спеціалізованого підприємства обчислювальної техніки та інформатики.

Стажування:

1994-1995 рр. − навчання та стажування у Великобританії в рамках програми Європейського Співтовариства TACIS (FUK011) «Accounting and auditing training in Ukraine» у групі викладачів в Інституті дипломованих бухгалтерів Шотландії.

В рамках проекту British Council в 1998 році отримала сертифікат по завершенню програми University of Manchester Institute of Science and Technology, що засвідчує здобуття знань на принципах ринково-орієнтованої системи обліку та фінансового менеджменту (for Completion of Seminar in Principles of Market − Oriented Accounting System and Financial Management).

У квітні 1999 року в Українсько-Американському гуманітарному інституті «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» здобула кваліфікаційний рівень фахівця-консультанта з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

У жовтні 1999 року в Lovanium International Management Center (Брюссель, Бельгія) отримала  кваліфікацію експерта з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

У 2008 році проходила навчання у Варшаві по програмі «Практичні проблеми впровадження сучасних стандартів в роботі фармацевтичних та дистриб'юторських компаніях. Європейський досвід».

У 2010 році за підтримки Канадського посольства в Україні у складі делегації керівників провідних фармацевтичних підприємств України вивчала особливості системи охорони здоров'я Канади, порядок ціноутворення медичних послуг та лікарських засобів, систему медичного страхування, механізми реімбурсації населенню витрат на медичне обслуговування.

Нагороди та відзнаки:

2002 р. − нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

2007 р. − Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фармації України».

2007 р. − нагороджена Грамотою головного управління Державної служби України.

Нагороджена рядом відзнак галузевого значення.

Громадська діяльність:

У травні 2007 року була членом науково-методичної комісії з економіки і підприємництва (0305), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 8 травня 2007 року № 363.

У листопаді 2008 року включена до складу робочої групи Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України з питань антикризових заходів.

У 2009 році член Ради з питань реформування системи охорони здоров'я, затвердженою постановою КМУ від 25 листопада 2009 року № 1242.

Наукові інтереси: фінансовий та управлінський облік.

E-mail : tytenkolv@gmail.com